Przejdź do treści

Żwir budowlany - Żwirownia Grupa Nabzdyk

Jako Grupa Nabzdyk oferujemy również sprzedaż żwiru budowlanego. Jesteśmy właścicielami 3 kopalni, skąd pozyskiwany jest surowiec najwyższej jakości w przystępnej cenie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie klienta. Dlatego też każdemu klientowi zapewniamy doradztwo, dogodną formę płatności oraz transport żwiru własną flotą wywrotek. 

Grupa Nabzdyk – żwirownia Ostrów Wielkopolski, zapewniamy również transport do miejscowości Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów oraz okolicznych miasteczek. Chcąc dokonać zamówienia żwiru, skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny oraz rozmowy z naszym pracownikiem. Czekamy na Twój kontakt. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 502-607-975.

żwir Ostrów Wielkopolski Grupa Nabzdyk

Oferta sprzedaży żwiru

  • Żwir frakcji 2–8 mm,
  • Żwir frakcji 8–16 mm,
  • Mieszanka granitową we frakcji 0–31,5 mm,
  • Mieszanka granitową we frakcji 0–63 mm,
  • Tłuczeń granitowy frakcji 31,5–63 mm,
  • Kliniec granitowy 4–31,5 mm.
żwir Ostrów Wielkopolski Grupa Nabzdyk

Surowic wysokiej jakości

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą żwirowni od Grupy Nabzdyk. Jesteśmy uznaną firmą na rynku lokalnym. Od wielu lat współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz największymi inwestorami i firmami budowlanymi w południowej Wielkopolsce.  

Każde zamówienie żwiru od Grupy Nabzdyk Ostrów Wielkopolski charakteryzuje najwyższa jakość, ale i nie tylko. Zapewniamy dostawę w wyznaczone miejsce w dogodnym terminie dla klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówiony żwir na teren budowy, plac składowy, magazyn, czy też do firmy produkcyjnej. Dbamy o bezpieczny transport oraz rozładunek.

Szerokie zastosowanie

Sposoby i pomysły zastosowania żwiru budowlanego w budownictwie są bardzo szerokie. Najczęściej jest wykorzystywany jako składnik betonów towarowych oraz wsadów do mas bitumicznych. Doskonale sprawdza się również jako podkład pod nawierzchnię oraz surowiec przy budowie dróg. Żwir budowlany wykorzystywany jest również przy wylewaniu stropów oraz fundamentów. Popularnym trendem jest wykorzystywanie żwiru w dekorowaniu otwartych przestrzeni np. alejek. Wspomniany surowiec wykorzystywany jest również przy produkcji betonu architektonicznego, betonu posadzkowego oraz samozagęszczalnego. Odkryj szereg zastosowań żwiru budowlanego od firmy Grupa Nabzdyk z Ostrowa Wielkopolskiego. 

Wycena żwiru od Grupy Nabzdyk

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia żwiru --->