Przejdź do treści

Piasek budowlany - piaskownia

Grupa Nabzdyk w swojej ofercie posiada również piasek budowlany o szerokim zastosowaniu. Nasze trzy kopalnie oferują wysokiej jakości piasek wykorzystywany przy przeprowadzaniu różnego rodzaju instalacji lub przy wykonywaniu robót ziemnych. Obsługujemy klientów detalicznych oraz biznesowych. Zapewniamy sprzedaż oraz transport piasku do miejscowości Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Pleszew, Ostrzeszów oraz okolicznych miasteczek.

Piasek od Grupy Nabzdyk Ostrów Wielkopolski znakomicie nadaje się do bardzo efektywnego zagęszczania. Zarówno przy użyciu bezpośrednio do utwardzania nawierzchni, jak i przy wykorzystaniu jako składnik mieszanek betonowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem (+48) 502-607-975.

piasek Ostrów Wielkopolski Grupa Nabzdyk

Oferta sprzedaży pisku

  • Piasek frakcji 0-2 mm płukany lub przesiewany na sucho,
  • Piasek frakcji 0-4 mm płukany,
  • Piasek zwykły, zasypowy,
  • Pospółka w różnych granulacjach.
piasek Ostrów Wielkopolski Grupa Nabzdyk

Piaskownia z ofertą na każdą budowę

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą piaskowni Grupy Nabzdyk. Naszą firmę i naszych pracowników cechuje profesjonalizm, wysoka jakość świadczonych usług oraz dostarczanych surowców i indywidualne podejście do każdego klienta. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i dostawie piasku na terenie południowej wielkopolski. Firma zarządzana jest już przez trzecie pokolenie. Na przestrzeni wszystkich lat zawarliśmy silne i długofalowe współprace, które rozwijają się do dnia dzisiejszego. Nasze motto brzmi – “Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku”. Tak samo jest z piaskiem z piaskowni Grupy Nabzdyk z  Ostrowa Wielkopolskiego.

Piasek budowlany - szerokie zastosowanie

Piasek z piaskowni Grupy Nabzdyk to doskonała oferta dla firm budowlanych, zakładów brukarskich, odbiorców indywidualnych oraz jako piasek do piaskownicy. Oferujemy transport w wyznaczone miejsce. Dysponujemy rozbudowaną flotą wywrotek o dużych możliwościach załadunkowych. Gwarantujemy najwyższa jakość zamówionego piasku oraz pełne zadowolenie i komfort klienta. Piach pochodzi ze sprawdzonych i własnych złóż, dlatego jesteśmy pewni jego jakości.

Oferujemy również wsparcie techniczne. Nasza wykwalifikowana obsługa klienta jest do Państwa dyspozycji. Podpowiemy, który rodzaj piasku najlepiej przyda się przy Waszym zamówieniu. Grupa Nabzdyk oferuje piasek o atrakcyjnej cenie. Nie wierzysz? Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.

Wycena piasku od Grupy Nabzdyk

Zapytaj o wycenę Twojego zamówienia piasku --->