Przejdź do treści

Realizacja stropu w wersji hybrydowej

Jeżeli śledzisz uważnie nasz Fanpage, to możesz odnieść wrażenie, że gdzieś już publikowaliśmy zdjęcia z tej budowy. Masz rację, w czasie wiosny na tej samej budowie zalewane były fundamenty z wykorzystaniem betonu od Grupy Nabzdyk.

Budowa prowadzona od początku przez firmę Nat-Bud Zbigniew Warga. Tutaj zdradzimy Wam małą ciekawostkę. Zainteresuje ona szczególnie osoby myślące i przymierzające się do budowy nowego domu. Budynek został postawiony w technologii szwedzkich pustaków Lammi. Warto zainteresować się tym tematem mocniej. Prace budowlane nad stanem surowym dobiegły końca, dlatego też w zeszłym tygodniu na teren budowy dostarczyliśmy stropy w wersji hybrydowej. Połączenie stropu kanałowego wraz ze stropem filigran.

Skąd pomysł na takie rozwiązanie? Jest to spowodowane wymiarami budynku. Mimo zastosowania stropów kanałowych o rozpiętościach dochodzących do 7,2m nad częścią salonu, musieliśmy zastosować stropy filigran. Stropy typu filigran charakteryzują się tym, że można stosować je na wiele sposobów. Opierając je nawet płyta na płytę bez użycia podciągów do podparcia płyt.

Więcej informacji na stronie www.prefabet-ostrow.pl lub kontaktując się z nami bezpośrednio. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.