Przejdź do treści

Budowa osiedla TRIO w Ostrowie Wielkopolskim

Pomimo nadciągającej zimy nasi klienci nie zwalniają tempa z pracami budowlanymi. Budowa ekskluzywnego osiedla TRIO w Ostrowie Wielkopolskim idzie pełną parą. Projekt realizowany przez Apart Grupa Deweloperska.

Tym razem dostarczaliśmy beton na strop pierwszego z trzech budynków. Stropy są zaprojektowane i wykonane w technologii płyt filigran, które są bardzo nowoczesne oraz popularne w budownictwie mieszkaniowym. Stosowane przez największych deweloperów stawiających na najwyższą jakość.

Na stropie został użyty beton w klasie C 25/30 z zastosowaniem cementów szybko wiążących. Wszystko z troską o niskich temperaturach, tak aby nie wypłynęły na przyrosty wytrzymałości betonu.

Osiedle TRIO – wyjątkowy projekt niczym dobrze skomponowany utwór zawiera harmonijne rozwiązania – zaczynając od nowoczesnej elewacji budynków, przechodząc przez zagospodarowanie terenu nie zapominając o wyśmienitej lokalizacji, a kończąc na unikatowym wykończeniu klatek schodowych. Całość tworzy dzieło, jakiego w Ostrowie Wielkopolskim jeszcze nie było.

Oferta betoniarni:
Beton zwykły,
Beton fundamentowy,
Beton posadzkowy,
Beton mostowy/hydrotechniczny,
Betony specjalne,
Stabilizacje betonowe.

Masz pytania, chcesz zamówić wycenę lub złożyć zamówienie? Skontaktuj się z nami.