Przejdź do treści

Realizacja posadzki w hali przemysłowej

Za nami kolejna realizacja. Tym razem mieliśmy okazję w miejscowości Janków Przygodzki dostarczyć beton na posadzkę z betonu posadzkowego dla firmy Volt-Instal. Dla nas była to kolejna współpraca z tą firmą. Jednak przy tej realizację dostarczyliśmy beton posadzkowy na halę przemysłową.

Inwestor miał świadomość tego, że powierzchnia posadzki będzie nieustannie narażona na ścieranie, w wyniku działań zewnętrznych np. pracy wózków widłowych. Dlatego też postawiono na zamówienie betonu najwyższej jakości – C 30/37, W/C 0,55 na halę przemysłową o powierzchni 2000m2.

Beton został bezpośrednio wbudowany i zagęszczony za pomocą specjalistycznych maszyn. Dzięki temu zamawiający uzyskał efekt idealnie równej posadzki, o co zadbała z kolei firma Mira-Bud z Ostrowa Wielkopolskiego. Była to dla nas kolejna możliwość współpracy z tą firmą i efekt idealnie równej posadzki na hali przemysłowej widzimy gołym okiem.

Ilość powietrza w betonie posadzkowym?

Przy tej realizacji mieliśmy również po raz kolejny okazję współpracować z laboratorium zewnętrznym Ha-Be Polska.

Przy realizacji posadzek zaleca się, aby zawartość powietrza w betonie nie przekraczała 2,5%. W tym przypadku udało nam się uzyskać rezultat 1,5%. Oznacza to, że udało nam się stworzyć idealny beton posadzkowy w hali przemysłowej firmy Volt-Instal.

Z tego miejsca pragniemy również podziękować wszystkim firmom za współpracę i liczymy, że już niebawem będziemy mieli okazję wykonać kolejną realizację.

Jeżeli jesteś zainteresowany realizacją podobnej inwestycji dla hali przemysłowej w swojej firmie, skontaktuj się z nami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie przy dostarczaniu betonu do tego typu obiektów. Nasza firma posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz nowoczesny park technologiczny, który ułatwia nam pracę i pozwala osiągnąć nieocenione efekty.

Gdzie dostarczamy beton posadzkowy?

Jesteśmy firmą, która swoje oddziały posiada w miejscowości Wtórek oraz w Ostrowie Wielkopolskim. Obsługujemy klientów z Południowej Wielkopolski, w obszarze 30 kilometrów od naszych lokalizacji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami i wspólnie zrealizujmy Twoją inwestycję.